Saare maakonna orienteerumise MV

11.11.2023
Korraldaja : Saaremaa OK
Rajameister : Uku-Laur Tali
[#1] [#10] [#11] [#12] [#13] [#14]
[#2] [#3] [#4] [#5] [#6] [#7]
[#8] [#9] [M18] [M21] [M40] [M50]
[M60] [M70] [MN10] [MN14] [N18] [N21]
[N40] [N50] [N60] [N70] [VABA]
MN10 Rada (1): 6 KP 1030m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22220 Taavi Malsroos            Tammed     00:14:31
 2. 30950 Marten Aulik              SOK        00:15:40 +01:09
 3. 37374 Reiko Vips                SOK        00:21:04 +06:33
MN14 Rada (2): 11 KP 1620m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18093 Uku Nõmm                 Tammed     00:12:40
 2. 24733 Joosep Esta               HOK/Hiiuma 00:18:08 +05:28
M18 Rada (3): 16 KP 2530m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20501 Kaspar Linde              SOK,Saarem 00:28:39
M21 Rada (4): 20 KP 3130m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3392 Lauri Malsroos            Tammed     00:19:55
 2. 37035 Kristjan Treirat          ,Kuressaar 00:33:48 +13:53
 3. 33479 Rein Rand                            00:40:06 +20:11
 4. 35510 Margus Kivi                          00:42:05 +22:10
 5. 31889 Priit Jõelaid            SOK,SOK    00:44:11 +24:16
 6. 33874 Raivo Vips                SOK        00:50:10 +30:15
 7. 30951 Ahto Aulik                SOK,SAAREM 01:03:14 +43:19
M40 Rada (5): 18 KP 2870m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2828 Marek Nõmm               Tammed     00:17:01
 2. 23597 Kaido Eichfus             SOK        00:21:21 +04:20
 3.  1911 Tanel Esta                HOK        00:21:26 +04:25
 4. 13031 Mart Aru                  SOK        00:25:34 +08:33
 5. 19826 Siim Liivand                         00:40:29 +23:28
M50 Rada (6): 17 KP 2500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3773 Madis Tiik                SOK,SOK    00:19:32
 2.   766 Jüri Linde               SOK,Saarem 00:24:38 +05:06
M60 Rada (7): 15 KP 2380m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1172 Jüri Merirand            Otepää,V 00:24:44
 2.   240 Rein Rooni                Orvand     00:48:44 +24:00
 3. 33878 Maido Selberg                        00:53:09 +28:25
M70 Rada (8): 15 KP 2230m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1240 Jüri Rokko               Jõhvikas  00:28:32
 2.  2797 Vello Aru                 SOK        00:53:06 +24:34
N18 Rada (9): 15 KP 2470m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20295 Kerttu Aru                SOK        01:15:43
N21 Rada (10): 16 KP 2820m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24732 Mia Esta                  HOK/Hiiuma 00:22:12
 2. 34025 Kerli Mägi                          00:29:16 +07:04
 3. 19002 Geivi Lember              SOK        00:48:42 +26:30
N40 Rada (11): 16 KP 2610m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18818 Anu Poopuu                Saue Tamme 00:25:52
 2. 32422 Jaanika Tiitson           SOK        00:36:12 +10:20
 3.  4021 Kai Kasevli                         00:41:11 +15:19
 4.  4345 Anneli Nõmm                         00:43:50 +17:58
N50 Rada (12): 13 KP 2340m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   466 Ave Liivand               Koop       00:29:32
 2. 11335 Vaige Aav                 SOK        00:40:06 +10:34
 3. 29041 Kaie Järvelaid           Saaremaa   00:55:07 +25:35
 4. 22010 Kaire Leetsar             Audru kool 01:13:33 +44:01
 5. 35628 Piret Seppel              SOK        01:48:23 +78:51
N60 Rada (13): 11 KP 2090m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24004 Tiina Rillo               Otepää,V 00:31:33
 2.   709 Ülle Raudsepp            Jõhvikas  00:33:49 +02:16
 3.   296 Anne Keerberg             SOK        00:48:02 +16:29
N70 Rada (14): 12 KP 1880m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 35500 Maimo Aru                 SOK        00:57:17
 2. 13671 Urve Kaseväli            SOK        01:00:45 +03:28
#1 Rada (MN10): 6 KP 1030m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 22220 Taavi Malsroos            Tammed    MN10     00:14:31
 2. 30950 Marten Aulik              SOK       MN10     00:15:40 +01:09
 3. 37374 Reiko Vips                SOK       MN10     00:21:04 +06:33
#2 Rada (MN14): 11 KP 1620m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 18093 Uku Nõmm                 Tammed    MN14     00:12:40
 2. 24733 Joosep Esta               HOK/HiiumaMN14     00:18:08 +05:28
#3 Rada (M18): 16 KP 2530m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20501 Kaspar Linde              SOK,SaaremM18      00:28:39
#4 Rada (M21): 20 KP 3130m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3392 Lauri Malsroos            Tammed    M21      00:19:55
 2. 37035 Kristjan Treirat          ,KuressaarM21      00:33:48 +13:53
 3. 33479 Rein Rand                           M21      00:40:06 +20:11
 4. 35510 Margus Kivi                         M21      00:42:05 +22:10
 5. 31889 Priit Jõelaid            SOK,SOK   M21      00:44:11 +24:16
 6. 33874 Raivo Vips                SOK       M21      00:50:10 +30:15
 7. 30951 Ahto Aulik                SOK,SAAREMM21      01:03:14 +43:19
#5 Rada (M40): 18 KP 2870m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  2828 Marek Nõmm               Tammed    M40      00:17:01
 2. 23597 Kaido Eichfus             SOK       M40      00:21:21 +04:20
 3.  1911 Tanel Esta                HOK       M40      00:21:26 +04:25
 4. 13031 Mart Aru                  SOK       M40      00:25:34 +08:33
 5. 19826 Siim Liivand                        M40      00:40:29 +23:28
#6 Rada (M50): 17 KP 2500m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3773 Madis Tiik                SOK,SOK   M50      00:19:32
 2.   766 Jüri Linde               SOK,SaaremM50      00:24:38 +05:06
#7 Rada (M60): 15 KP 2380m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1172 Jüri Merirand            Otepää,VM60      00:24:44
 2.   240 Rein Rooni                Orvand    M60      00:48:44 +24:00
 3. 33878 Maido Selberg                       M60      00:53:09 +28:25
#8 Rada (M70): 15 KP 2230m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  1240 Jüri Rokko               Jõhvikas M70      00:28:32
 2.  2797 Vello Aru                 SOK       M70      00:53:06 +24:34
#9 Rada (N18): 15 KP 2470m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 20295 Kerttu Aru                SOK       N18      01:15:43
#10 Rada (N21): 16 KP 2820m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 24732 Mia Esta                  HOK/HiiumaN21      00:22:12
 2. 34025 Kerli Mägi                         N21      00:29:16 +07:04
 3. 19002 Geivi Lember              SOK       N21      00:48:42 +26:30
#11 Rada (N40): 16 KP 2610m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 18818 Anu Poopuu                Saue TammeN40      00:25:52
 2. 32422 Jaanika Tiitson           SOK       N40      00:36:12 +10:20
 3.  4021 Kai Kasevli                        N40      00:41:11 +15:19
 4.  4345 Anneli Nõmm                        N40      00:43:50 +17:58
#12 Rada (N50): 13 KP 2340m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   466 Ave Liivand               Koop      N50      00:29:32
 2. 11335 Vaige Aav                 SOK       N50      00:40:06 +10:34
 3. 29041 Kaie Järvelaid           Saaremaa  N50      00:55:07 +25:35
 4. 22010 Kaire Leetsar             Audru koolN50      01:13:33 +44:01
 5. 35628 Piret Seppel              SOK       N50      01:48:23 +78:51
#13 Rada (N60): 11 KP 2090m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 24004 Tiina Rillo               Otepää,VN60      00:31:33
 2.   709 Ülle Raudsepp            Jõhvikas N60      00:33:49 +02:16
 3.   296 Anne Keerberg             SOK       N60      00:48:02 +16:29
#14 Rada (N70): 12 KP 1880m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 35500 Maimo Aru                 SOK       N70      00:57:17
 2. 13671 Urve Kaseväli            SOK       N70      01:00:45 +03:28

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.64 [2017.206] @ 11.11.2023 15:39:58 Saaremaa OK